نرم افزار ضد ويروس بيت ديفندر

به ميليونها كاربري كه در سراسر جهان به بيت ديفندر،‌نرم افزار ضد ويرس تحسين شده توسط نهادهای معتبر،‌ برای حفاظت از داده های خود و حفظ حريم خود در برابر حمله های فضای مجازی ،‌اعتماد كرده اند،‌ بپيونديد. راهكارهاي ضدويروس بيت ديفندر هنرمندانه، با حفاظت فعال در مقابل تهديدات فضای مجازی،‌ شامل حمله هاي سايبری به اطلاعات بانكی امنيت را برای كاربران خود فراهم می كنند.

 

با مقايسه محصولات آن می توانيد متوجه شويد از چه مزايائی با استفاده از محافظ پيشرفته بيت ديفندر،‌و ابزارهاي قوی آن، شامل ضد سرقت سخت افزارها، كنترل والدين، ذخيره سازي و يكپارچه سازي داده ها به صورت آنلاين،‌محافظ شبكه هاي اجتماعی،‌ و بسياری خدمات ديگر می توانيد بهره مند شويد. چه در استفاده از رايانه تازه كار هستيد،‌ و چه حرفه ای،‌ چه ولی هستيد چه كسی كه عاشق بازی است ضدويروسی كه مناسب شماست انتخاب كنيد.

 

شرکت بیت دیفندر در سـال 2001 میلادی در کشـور رومـانـی تـاسیس شد و در زمانی اندک، به یکی از سازندگان مطـرح نـرم افـزارهـای ضد ویـروس تبدیل شـد. شرکت بیت دیفندرسـازنـده یکی از سـریع ترین و کارآمدترین نرم افزارهای ضد ویروس در دنیا است.

 

محصولات بیت دیفندر دارنده ده ها نشان از مؤسسات ارزیابی مستقل نظیر

AV-Comparatives و AV-Test

هستند. همچنین محصولات بیت دیفندر به دفعات از سوی این موسسات معتبر به عنوان برترین ضد ویروس سال معرفی شده اند.

 

محصولات متنوع بیت دیفندر صدها میلیون کاربر خانگی و سازمانی را در اقصی نقاط جهان در برابر تهدیدات سایبری محافظت می کنند. محصولات بیت دیفندر توسط نمایندگان محلی این شرکت در بیش از 200 کشور دنیا توزیع و پشتیبانی می شوند.

 

بیت دیفندر جزو معدود شرکت های عرضه کننده ضد ویروس در جهان است. بیت دیفندر حضور مستقیم در بازار ایران دارد. دفتر منطقه ای در ایران توسط مدیر ایرانی آن اداره شده و مسئولیت توسعه و نظارت بر محصولات را در بازار ایران برعهده دارد.

 

چندین شرکت باسابقه و مطرح در حوزه امنیت فناوری اطلاعات، به عنوان شرکای تجاری در ایران، وظیفه توزیع و پشتیبانی محصولات این شرکت را عهده دار هستند. هر یک از این توزیع کنندگان، کلیه خدمات فروش و پشتیبانی محصولات بیت دیفندر را از طریق شبکه نمایندگان محلی خود در سراسر کشور عرضه می نمایند.

ورود به صفحه مشترکین TD-LTE

جهت ورود به صفحه ی مشترکین ال تی ای مبین نت ( LTE Mobinnet ) بر روی لینک زیر کلیک کنید